Op zondag 8 maart deed een enthousiast Groenlinks team mee aan de City Pier City loop in Den Haag.
Gjalt Annega was op de 10 km met 39:18 de snelste GroenLinkser en hoorde tevens tot de 100 snelste mannen van het loopveld.
Een impressie van het Politiek Café in Rijswijk-Delft op 4 maart. Onderwerp: Werk in de toekomst.
In Gorinchem hield Groenlinks samen met Water Natuurlijk op 7 maart een opruimactie in de Lingewijk.
Het bezoek van onze landelijke leider Bram van Ojik en onze provinciale lijsttrekker Huri Sahin aan Leiden op 7 maart was een groot succes! Eerst bezochten ze de Stevenshof, om samen met de Wijkvereniging, Milieudefensie en Vrienden van de Oostvlietpolder tegen de aanleg van de Rijnlandroute te pleiten. Daarna fietsten ze naar de markt in het centrum om in gesprek te gaan met Leidenaren. https://www.facebook.com/GroenlinksLeiden?fref=ts
Op 9 maart werd geflyerd op alle stations van de Randstadrail, oa door partijvoorzitter Rik Grashoff. Van verschillende stations werd gemeld dat de GroenLinksers door de grote belangstelling snel door hun voorraad flyers heen waren.
En op 14 maart waren veel afdelingen op allerlei manieren zichtbaar voor de kiezer.